Fendt 105s

Shitet nga: afrimi 12 Krr 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

400 000 LEK

Komuna: Krujë
Makina : Traktorë
shes zetorin fendt 105s 65 kuaj fuqi esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike dhe me goma te reja . Tel 0665750369 ne fush kruj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim