Pompe nafte per fjat 420

Shitet nga: alfons 06 Sht 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Krujë
Makina : Të tjera
shes pompe nafte per fjat 420 tre pistonc si dhe motorrinon .........pompe dhe per fiat kater pistonsh 887 si dhe motorrinon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim