Autobuz 27+1 Otokar Sultan -03

Shitet nga: AUTOBUZA 28 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

23 000 EUR   26 000 EUR

Komuna: Krujë
Makina : Makina udhëtimi
Autobuz Otokar Sultan vitprodhimi 2003 me kondiconer origjinale ne pune me goma te reja 27+1 vendeshe ne gjendje shume te mire dhe cmim te arsyeshem 23.000 Euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim