FORD TRANSIT -04

Shitet nga: Indrit 02 Nën 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Krujë
Makina : Makina udhëtimi
SHITET FORD TRANSIT

Eshte I Mirmbajtur Si Brenda Po Ashtu Dhe Jashte

I Sapo Ardhur Nga Italia

129MIJE KM ME ORIGJINALE(me liber sherbimi)

Ngjyre E Bardhe Me (Shkrime)

Kondicioner

Kasetofon Orgjinal I Ford-it

Xhama Elektrik

Pasqyra Elektrike Me Ngrohje

Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi

2 x Airbag(SRS), ABS

Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT

Sensor Parkimi

Gome rezerve+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),

Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet

Dhe ZGAR Lart

Me Dogan Te Paguar

Ne Cmim Perfshihet Dogana

Esht Dora Par


....

Shitet Nderrohet Me Gazz

Cmimi i Diskutushem

FALIMINDEIRT !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim