Mercedes sprinter 313 cdi XXL

Shitet nga: SHaban 05 Jan 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 300 EUR

Komuna: Krujë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz sprinter 313 Viti 2003 i Gjate XXL me letra shiptare e ardhur nga gjermania .makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike si dhe xhenerike abs airbeg mbyllje qendrore, xhama elektrik per me shum infos kontaktoni ne Nmr e telefon
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim