Dy toka 1) 3650 m2 2)2000 m2

Shitet nga: Marius 04 Krr 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shes dy toka 3650 m2 dhe 2000 m2
Adresa : 3650 m2 ndodhet ne rrugen ku ndahet fshati i Shamollit me Rembecin.
kurse toka tjeter me sip 2000 m2 ndodhet ne rrugen e Bulgarecit.
Te interesuarit e kontaktojne ne numrin e telefonit.Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim