Vile nje kateshe

Shitet nga: Arti 06 Maj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   15 000 LEK

Komuna: Korçë
Shitet vila eshte e re dhe e mobiluar. Eshte 130m2 , ka 1 nje sallon, 2 dhoma gjumi, kuzhine te kompletura,banjo,nje ballkon dhe truall rreth 800m2. Cdo gje eshte e rregullt dhe e kohes te fundit. Ne Lozhan- Korce.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim