Vile 3 katshe 400 m2

Shitet nga: Astrit 03 Pri 11:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shitet ose leshohet me qera me afat te gjate vile 3 kateshe e pershtatshme per hotel dhe ambjennt biznesi 400 m2 vendodhja parku rinia korce mundesi ndrimi per me shume info kontaktoni ne nr e telefonit godina shitet per arsye emigrimi tel usa:0017278315507
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim