Vile 2 kate + Papafingo

Shitet nga: niko 05 Nën 23:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Shes nje Vile 2 kate + Papafingo.Shtepia i ka te gjitha lidhjet drita, uje, gjithashtu ka te gjitha letrat dhe dokumentacionin e duhur sipas ligjit aktual. shtepia eshte e paisur edhe me garazhd +bashte.shtepia ndodhet ne lagjia e re.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim