Shtepia 2 kateshe,ka 5 dhoma lart dhe 3 poshte+g..

Shitet nga: Gramos Zhidro 07 Qer 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
shtepia eshte 2 kateshe,ka 5 dhoma lart dhe 2 poshte+garazh,ka dy banja kati poshte,siperafaqja e gjithe shtepise megjithe obor eshte 270 m katror.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim