Shtepi prej 160m2 ne Korçë

Shitet nga: Anesti 15 Tet 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
shitet shpi private rruges nacionale korce pogadec me toke 10000 m,k kati ipare esht hapesire 160 metro kateror i gjith xhamllek kati lart ka 3 dhoma guzhine me shallon te madh koridor plus dhe katin ne papafingo ka 2 dhoma shitet per arsye emigrimi....... ka plus dhe 1 lokalme posht 70 m,k ne kryqezim pirg zvirine..... perball ish posta...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim