Shtepi 3 kateshe ne Korce

Shitet nga: Julian 02 Dhj 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 3 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Korçë
Shtepia eshte 3 kateshe,kati i pare eshte dyqan,(furre buke).i dyti edhe i treti eshte Shtepi banimi,Shtepia eshte me certifikate pronesie.Kati i pare ka sip:150m2,i dyti 180m2 dhe i treti 220m2.Shtepia eshte e mobiluar pjeserisht.FLM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim