Shtepi 180m2 - Tek ish-fabrika e miellit.

Shitet nga: Genci 10 Tet 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Korçë
Shtepia sapo eshte rinovuar dhe pozicioni i saj gjeografik me dalje ne rruge kryesore lejon per hapjen e c'faredolloj biznesi te vogel. Shtepia ka gjithashtu edhe bashte mbrapa saj per nje relaksim pas nje dite te gjate. Per me shume informacion ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e telefonit 0663030058
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim