Leshohet me qera garzoniere ne Korce

Shitet nga: keli 14 Tet 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 LEK

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Korçë
Leshohet me qera garzonjere, kati i peste, i nje pallati te sapo perfunduar
, e kompletuar. Apartamenti permban korridor, sallon kushine, me siperfaqe te mjaftueshme per dy studente si edhe per cifte.
Adresa Rruga "1 Maji" shume afer qendres se qytetit, universitetit dhe stacionit te furgonave.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim