Apartament prej 107m2 ne Korçë

Shitet nga: lisimak 18 Tet 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Korçë
Apartament banimi kati i peste .Ka dy dhoma dhe nje sallon te madh banjo dhe koridor dy ballkone .Apartamenti eshte ndertuar ne vitin 2008 eshte apartament i banuar vetem nje vit .eshte ri dhe cmimi eshte i diskutueshem .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim