Apartament 2+1 ne Korçë

Shitet nga: Petraq 30 Gsh 17:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Korçë
Shitet apt. 2+1 (78m) per arsye emigracioni ,bosh, me te gjitha dokumentat e rregullta,ne adres:Lgj 18,Rr "Petraq Shomo",Nr.4/5 Korce.Cmimi 3.000.000 lek(te reja), per me teper, mund te kontaktoni ne Alfred.mele42@yahoo.com ,mund te lini dhe nr tuaj (ju mar une),sepse per ta pare duhet te ju rekomandoj une tek dikush qe ka celsat.Gjithashtu dhe mundesia e nderrimit me apt ne bregdet kudo (THEKSOJ) me te njejten vlere perafersisht ,do te ishte e pranueshme edhe nqs negocionim .Faleminderit dhe mos nguroni te me kontaktoni, s`kini c`te humbisni.Ah se harova apt.eshte I pa rregulluar dhe mund ta beni sipas gustos tuaj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim