USA VARSE FEM, FAZAN KAVER TELE +ngjyra iPh..

Shitet nga: TOMMY 03 Tet 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për femra
Kaver per telefona 4,4G,4S per femra shume te bukur, eshte 1 dhurate shume e bukur per motren,te fejuaren te dashuren bashkeshortoren pse jo per veten tende me cmim te arsyshem,ne disa ngjyra per info merni ne tel ne cdo kohe faleminderit jane 11 cop te ndryshme qe te mos e kene 2 vet njesoj , dhe SHUME LLOJ BIZHURA PER FEMRA NGA AMERIKA MERNI NE TEL JEPNI CMIMIN TUAJ BLERSI KA GJITHMON TE DREJTE CMIMET VARJOJNE NGA 5.000 E LART DHURATA PER KRISHTLNDJE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim