3 Bilardo italiane

Shitet nga: ILIA 08 Tet 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Sport me top
prsh kam keto 3 bilardo italiane shiten per arsye emigrimi Bilardot jane shume te mira dhe te mbajtura jane origjinale nga te gjitha anet jane ITALIANE FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim