Biciklete

Shitet nga: ledion 10 Dhj 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 LEK

Komuna: Korçë
: Biçikleta
Bicikleta eshte ne gjendje shume te mire nuk eshte shume e perdorur 10 muaj kam qe e kam blere dhe e shes per arsye ekonomike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim