Biciklet 26" sportive

Shitet nga: fatjon 22 Tet 21:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Korçë
: Biçikleta
Biciklet sportive gomat i ka te reja ,frenat dhe kolltukun
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim