Kelysh pitbull

Shitet nga: Ramadan 18 Nën 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Kafshet shtëpiak : Qen
Shitet kelysh pitbull.eshte 5muaj ngjyr e zeze rac e paster .qeni esht shum i mir per teritire dhe per ndeshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim