TREGETOJME BRESHKA,IGUANA,KETRA,KROKODILE,GJARPE..

Shitet nga: Mishel 17 Nën 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Tregetojme peshq dekorative te madhesive te ndryshme,dhe te gjitha llojet e kafsheve tropikale.Per me teper tel 0694547699
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim