PESHQ DEKORATIVE

Shitet nga: Mishel 14 Nën 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
TREGETOJME PESHK DEKORATIVE ME SHUMICE DHE PAKICE TE CDO LLOJI,PER UJE TE NGROHTE EDHE TE FTOHTE,ME CMIME ME KONKURUESE NE TREG. TRANSPORTI FALAS NE CDO SKAJ TE SHQIPERISE.PER ME TEPER INFORMACION TELEFONONI 0694547699 0665710334 JENI TE MIREPRITUR...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim