3 kelysh dhelpre

Shitet nga: Arbeni 06 Qer 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
shes 3 kelysh dhelpre 3 muajsh shume te bukur cmimi 50 mije leke te vjetra secili cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim