Organo technict kn 2000

Shitet nga: beni 03 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 LEK   200 000 LEK

Komuna: Korçë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
organoja eshte ne gjendje shum te mire ka ardisc te vetin monton ritma dhe zera preferoet per muzik te let shitet 200 mije te vjetra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim