Korg

Shitet nga: kosta 06 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

170 LEK

Komuna: Korçë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
organoja eshte ne gjendje shum te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim