send antik

Shitet nga: fatjon 10 Tet 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
objekti eshte ne forme piramide ka dhe nje vrim ne kulm eshte qeramik shum e forte mund te jet mbi 1000vjecar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim