Ore dore Roleks

Shitet nga: Mario 01 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për meshkuj
Shititet ore roleks origjinale mund te ndrohet dhe me tel samsung galaxy s3....Cmimi esht i pa diskutueshem 200 mij lek
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim