ORE DORE LINDBERG E SONS PRODUKT ORIGJINAL

Shitet nga: ardi 23 Tet 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Për meshkuj
ESHTE NJE ORE ORIGJINALE E MARKES LINDBERG E SONS ESHTE BLERE NE FRANCE PER 590 EURO ESHTE E RE DHE E PA VENE ASNJEHERE NE DORE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim