Condicioner maselin

Shitet nga: Mevlan 19 Sht 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

560 EUR

Komuna: Korçë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kondicioneri eshte ne gjendje te mire 2 muaj i perdorur mono faze
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim