Nje karoce dyshe per binjake

Shitet nga: dori 05 Tet 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 LEK

Komuna: Korçë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
eshte ne gjendje shum te mire nje vend para nje mbrapa e forte dhe ngjyra eshte blu me te bardhe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim