Karrige berberi

Shitet nga: Elson Zavalani 11 Krr 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes nje karrige berberi ne gjendje shume te mire.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim