Raki kumblle

Shitet nga: fatjon 10 Tet 22:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 LEK

Komuna: Korçë
Pajisje : Lule dhe bimë
Raki kumblle tropojane eshte e nje cilsie shum te mir 20 grad
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim