Mangall antik

Shitet nga: Artan 13 Jan 23:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Korçë
Pajisje : Antikë dhe Art
mangall antik prej bakri i pa demtuar lartesia:90cm gjeresia:55cm cmimi 1500euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim