grila me kuti plastike

Shitet nga: doni 07 Sht 21:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
ofrojme grila plastike te dimesjoneve 15x20.5 18x18 20.5x20.5 kemi te ghitha nghyrate dhe me dy nghyra ..............jane te firmes greke ....plastika ,,nesto .s...a
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim