vegla alumini dhe hekuri

Shitet nga: agim 22 Nën 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
shiten te gjitha veglat per alumin dhe hekur jan te reja akull, jane vegla te blera te gjitha ne greqi dhe kane punuar vetem 1 vit, cmime shum te arsyshme,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim