Vegla alumini

Shitet nga: Agim 23 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 LEK

Komuna: Korçë
Shiten te gjitha veglat per alumin dhe hekur jane 7 muaj te perdorura jane blere te reja ne greqi jane gati te reja cmimet jane shume te lira
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim