Prese suvatimi

Shitet nga: klajdi 30 Maj 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
Eshte ne gjendje shume te mire pune...Motor gjerman HAZ...GJTIHASHTU SHESIM DHE SKELA...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim