Makin tatuazhi

Shitet nga: bledi 11 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Korçë
makin tatuazhi e re fare i gjith seti sic e shihni ne foto i gacem per pun seti permban dy makina per tato stabilizatorin bojra nga ngjyra te ndryshme 50 lloje gjilperash si dhe shum te tj seti ka kushtuar 450 euro i bler ne gr dhe shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim