MAKINA QEPESE

Shitet nga: Saimir 22 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

87 EUR

Komuna: Korçë
OKAZION OFERTE JAVORE. MAKINA QEPESE "SILVER CREST" 33 PROGRAME, ME QEPJE DHE PER KOPSA. 3 VJET GARANCI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim