Kaldaia Pellet

Shitet nga: ilirjan 04 Dhj 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
kaldaia model Tatano prodhim ITALIAN ..e pershtatshme per ngrohjen e embienteve te medha deri ne 1500metro kub. ose 500 metro katror me 3 metra lartesi. prodhon direkt ajer te ngrohte deri ne 85 grade. konsumon ne maksimum afersisht 3 kg pellet ne ore ..esht e automatizuar plotesisht ka ndezje elektronike dhe programim elektronik..mund te komandohet dhe nga distanca...esht e testuar si makineria me e mire dhe me economike ..mund te djege te gjitha llojet e biomasses..pellet..levoshge ..farera te ndryshme drithera.tallash . bersi ulliri te thata.etj. gjithashtu djeg dhe dru zjari..shum e lehte ne montim pasi nuk ka tubacione uji ..prodhon direck ajer te ngrohte. distributori i shperndarjes ndodhet ne Selanik .cmimi okazion ..kemi te gjithe llojin e modeleve Tatano..kjo qe shihni ne video esht perdorur vetem ne ekspozite ..shitet okazion..per me shum informacion ..ilirjan111@live.com .tel 00306996479035 https://www.youtube.com/watch?v=nAOJ3JGBJi4
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim