Vodafone caht

Shitet nga: Dardi 04 Sht 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Korçë
Celulari eshte ne gjendje shume te mire pune jepet dhe bashke me karte memorie 2 gb
Te interesuarit te dergojne mesazh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim