Tablet tab II

Shitet nga: kleo 22 Sht 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 LEK

Komuna: Korçë
Titull: Smart tab II 7 inc LENOVO

Përshkrim i sendit:
Shitet smart tab II 7inc marka LENOVO, i ri. ka 8gb memorie, suporton deri 32 gb. punon me wirless si dhe me karte sim. puno me sistem android.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim