Samsung Galaxy Nexus

Shitet nga: edy 16 Tet 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 LEK

Komuna: Korçë
celulari punon shkelqyer 16 GB memorie e brendshme 1MB ramin kamera 5 MP xhamin e ka te plasur pak siper dhe nuk degjohet autopolanti qe flet do servis telefon mund te flasesh vetem me kufje ose me xham te jashtem por si telefon punon shkelqyer me bateri te re origjinale telefoni eshte i ardhur nga amerika
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim