Samsung Galaxy GT- S5570 (Android)

Shitet nga: Kledis 05 Dhj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 LEK

Komuna: Korçë
SHITET : Samsung GALAXY S5570 .

GJENDJA : 3 muaj i pedorur . Ne gjendje shum te mire , asnje te gervishtur dhe i shpejte ne operim .

TE DHENA :
-Sistem i plote Android , 2.3.6 (Gingerbread) .
-240 x 320 pixels , 3.2 inches
-SD card deri ne 32 Gb
-RAM 300 Mb
-Memorie e brendshme 200 Mb
-Camera 3.2 MP, 2048 x 1536 pixels .

AKSESORET: Karikues + gomine mbrojtese
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim