Lg Optimus F6 te rinj ne kuti

Shitet nga: bledi 19 Sht 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Korçë
Shien Lg optimus F6 te rinj ne kuti te sapoardhur nga amerika....telefonat jan te rinj ne kuti.....mund ti sjellim ne korce dhe ne tirane.......shesim me shumic dhe me pakic keta telefona.......kemi dhe produkte te tjera si laptop,play station per me shum informacion kontaktoni ne nr e kontaktit 0696743073 cmimi pak i diskutushem


Telefoni ne dyqan kushton 240 mij lek e lart mos e humbisni me kete cmim
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim