Iphone 5s

Shitet nga: eduard arifi 02 Dhj 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

430 000 LEK

Komuna: Korçë
Shitet iphone 5s gold 16gb i kycyr me kompanin amerikane at&t. cbllokimi shkon 30-40 mije leke. aktualisht eshte i hapur me cip dhe punon shume mire.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim