Iphone 4s 16gb

Shitet nga: Juli 05 Nën 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Korçë
Shes iphone 4s 16 gb. Celulari eshte shume i mbajtur dhe ne gjendje te shkelqyer.nuk ka asnje lloj difekti dhe asnje lloj te gervishture ne kasat e saj qofte dhe me e vogla. Shitet bashke me aksesoret qe ka kellefin si dhe nje bateri e jashtme ku mund ta futesh ne te. Cmimi eshte i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim