IPHONE 5 dhe 5S

Shitet nga: Sandri 17 Nën 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Korçë
shes tl te rinj te sapo ardhur nga amerika me cmim te arsueshem 64gb ne kuti te paperdorur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim