Htc ONE m7 32 gb

Shitet nga: eduard arifi 02 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 000 LEK

Komuna: Korçë
Shitet htc one m7 32 gb me thouch te thyer por 100 funksional dhe lcd te pa demtuar. shitet bashke me thouch screen te re vetem duhet nderuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim